headerphoto

Plán hlavných udalostí 2019-2020


    September

  • 2. Slávnostné otvorenie školského roka 8:00
  • 12. - 13. opravné maturitné skúšky
  • 13. Účelové cvičenie (1. a 2. roč.)
  • 18. Mosty bez bariér - Pribeník (stánok a program)

    Október

  • Správna voľba povolania (Ostrovského)
  • Správna voľba povolania (Gelnica)
  • 30. - 31. Jesenné prázdniny
  • November

  • 04. - 08. Zasadnutia predmetových komisií (PK)
  • 11. Hodnotiaca a pedagogická porada (1. Q)
  • 11. Triedne aktívy ZR (všetky ročníky)
  • 15. Imatrikulácia žiakov 1. ročníka
  • December

  • 04. - 05. PROEDUCO - Spoločenský pavilón
  • 18. DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ
  • 19. Celoškolské kultúrne podujatie
  • 23.12. - 07.01. Vianočné prázdniny
  • Január

  • 08. začiatok vyučovania - streda
  • 27. Klasifikačná a pedagogická porada
  • 27. Triedne aktívy ZR (všetky ročníky)
  • 31. Vydávanie polročných vysvedčení (výpisov)
  • Február

  • 3. Polročné prázdniny (pondelok)
  • 10. - 14. Zasadnutia PK
  • 17.- 21. lyžiarsky kurz
  • Marec

  • 02. - 06. Jarné prázdniny
  • 17. a 18. Kultúrne podujatia a exkurzie počas MS
  • 17. a 18. Maturitné písomky EČ a PFIČ
  • Pohár zručnosti v Miškolci
  • 22.03. - 04.04. Projekt Erasmus+ (Krakow) - stáž
  • Apríl

  • 06. Hodnotiaca a pedagogická porada (3. Q)
  • 06. Triedne aktívy ZR (všetky ročníky)
  • 08. Účelové cvičenie (1. a 2. roč.)
  • 09. - 14. Veľkonočné prázdniny
  • Zahraničná exkurzia
  • Módna línia mladých - PO, odi
  • Máj

  • 07. Klasifikačná porada pre mat. roč.
  • 11. a 14. PRIJÍMACIE SKÚŠKY - 1. kolo
  • 11. - 14. Praktické maturitné skúšky
  • 18. - 22. Akademický týždeň
  • 25. - 29. Ústne maturitné skúšky
  • 25. - 27. Kurz na ochranu života a zdravia (3. ročník)
  • 25. - 29. Kurz pohybových aktivít v prírode (1. ročník)
  • Jún

  • 15. Klasifikačná porada pre 3. ročník UO
  • 22. - 23. Záverečné skúšky III. D
  • 22. Klasifikačná a pedagogická porada 4. Q
  • 30. Odovzdávanie vysvedčení (utorok)
  • 01.07. - 31.08. Letné prázdniny

Kalendár